Česká Hasičská Sportovní Federace, sportovní svaz hasičů, z.s.

ČHSF

před 6 roky, 13.06.2018

Na mistrovství Evropy v TFA Češi kralovali ve třech kategoriích

Zlatou medaili vybojoval Michal Brousil z HZS Jihočeského kraje v kategorii do 30 let. První místo do 35 let získal i Petr Moleš z HZS Jihomoravského kraje.

před 7 roky, 01.05.2018

Jak to dopadlo v soutěži – Lezení o Hořickou trubičku 2018

Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje, Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje za podpory nadace ČEZ a Odborového svazu hasičů, uspořádali sportovní akci: Lezení o Hořickou trubičku 2018.

před 7 roky, 24.04.2018

Česká hasičská sportovní federace má nové vedení

Noví členové předsednictva byli do své funkce zvoleni na shromáždění delegátů 24. dubna 2018.

před 7 roky, 26.03.2018

TFA Olomouc 2018

Soutěž v disciplínách TFA (simulace zásahové činnosti v zásahovém oděvu za použití dýchacího přístroje jako zátěže).

TFA Ohnivá rozhledna Ústí nad Orlicí - Andrlův Chlum

Pořadatelem soutěže Ohnivá rozhledna je Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje

před 7 roky, 09.02.2018

LDT Robinsonův ostrov - popáleniny

Stanový tábor pro děti s popáleninami. Annino údolí řeky Moravice,

před 7 roky, 31.01.2018

Malevil Cup 2018

Pořadatel závodu "19. ročníku maratonu horských kol" vyčlenil kategorii pro bezpečnostní složky. HZS Libereckého kraje je spolupořadatelem v rovině vlastní prezentace sboru, vyhlášení cen a zajištění doprovodného programu - statické ukázky MPT.